قدردانی از اساتید برتر آکادمی سامان در روز معلم

[ad_1]

به گزارش ایبِنا و به نقل از  اداره روابط عمومی بانک سامان، سیداحمد طاهری بهبهانی در این مراسم، با اشاره به دوره‌های متعدد آکادمی سامان به‌ویژه با مراکز علمی و دانشگاه‌های معتبر خارجی تصریح کرد: بانک سامان هم‌اکنون معتبرترین بانک ایرانی در ارتباط با بانک‌های خارجی است و امیدوارم برگزاری این دوره‌های آموزشی، آمادگی بانکداران جوان سامانی را در ارتباط‌های بین‌المللی بیش از پیش افزایش دهد.

مدیرعامل بانک سامان گفت: توسعه دانش تخصصی نیروهای بانک در تمام زمینه‌ها باید در دستورکار آکادمی قرار بگیرد تا با افزایش توانمندی‌های کارکنان، تیم نخبگان سامان پرورش یابد.

دکترداوود سوری رئیس آکادمی سامان نیز در این مراسم، گزارشی از عملکرد آکادمی در سال گذشته ارایه کرد و گفت: افزایش مهارت‌های اثربخش بانکداران سامان در زمینه‌هایی مانند حل مساله، مدیریت پروژه، مهارت‌های برقراری ارتباط موثر و توسعه مهارت‌های کیفیتی موثر در زمینه مذاکره، رهبری و مدیریت کسب‌وکار از جمله اهداف آکادمی سامان بوده است.

رییس آکادمی سامان اظهار داشت: علاوه بر برگزاری دو دوره آموزشی MIM با همکاری دانشگاه گروبل فرانسه، چند دوره آموزشی بانکداری با همکاری موسسات خارجی برگزار شده است.

در پایان این مراسم از 7 نفر از اساتید برتر که در سال 1395 باآکادمی سامان همکاری کرده‌اند با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد. همچنین نفرات برتر دوره‌های MIM و بانکداری خرد نیز مورد قدردانی قرار گرفتند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *