طرح خدمت میان بانک ملی و توسعه صادرات ایران تمدید شد

[ad_1]

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات، در این طرح که با هدف ارائه خدمات آسان، سریع و صحیح به فعالان اقتصادی ایجاد شده مشتریان می توانند چک بانک های یادشده را در کلیه شعب بانک ملی و یا بالعکس نقد کنند.

بر اساس تفاهم‌نامه ای که سال 93 میان مدیران عامل بانک ملی و بانک توسعه صادرات به امضا رسید، امکان تعامل دو جانبه در ارائه خدمات بانکی به مشتریان فراهم شده است.

این خدمات شامل امکان واریز وجوه به حساب و پرداخت وجه چک های مشتریان در شعب طرفین در فاز اول و سایر خدمات مانند بروات، حوالجات طبق ضوابط و دستورالعمل های بانکی به صورت آنلاین است.

هدف اجرای طرح خدمت تسریع در ارائه خدمات بانکی، استفاده بهینه از ظرفیت مشترک شعب بانک‌ها و بهبود خدمت رسانی به عموم مردم و نیز به منظور کاهش هزینه های سرمایه گذاری در زمینه توسعه فیزیکی شبکه بانکی با بهره گیری از ابزارهای فناوری اطلاعات عنوان شده است.

این طرح با هدف ارائه خدمات آسان، سریع و صحیح به فعالان اقتصادی پایه ریزی شده و ضریب اعتماد و امنیت خاطر در حوزه فعالیت‌های بانکی را برای صادرکنندگان در سراسر کشور بالا می‌برد.

بانک توسعه صادرات به دنبال آن است که از طریق طرح هایی چون طرح خدمت، مشکل محدودیت شعب را که ویژگی تمامی اگزیم بانکهااست، مرتفع نماید و آسایش مشتریان را از طریق کاهش رفت و آمد به شعب متبوع خود فراهم کند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *