برگزاری جشن گلریزان کهگیلویه و بویراحمد

[ad_1]

به گزارش ایبِنا و به نقل از روابط عمومی بانک قوامین، در این مراسم که با حضور آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام غلامرضا مزارعی رئیس کل دادگستری، و جمعی از مسئولان استانی، خیرین برگزار شد کارکنان بانک قوامین نیز حضور داشتند.

کارکنان بانک قوامین استان کهگیلویه و بویراحمد بمنظور انجام وظایف انسان دوستانه و مسئولیت های اجتماعی خود در این مراسم با اهداء مبلغ پنجاه میلیون ریال در طرح آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد شرکت نمودند و بیشترین کمک در شبکه بانکی استان را به خود اختصاص دادند.

در این جشن گلریزان صادقیان پرور مدیرکل شعب بانک قوامین طی سخنانی حضور کارکنان در این جشن را باعث افتخار دانسته و بیان کرد: کمک به افراد بدون سرپرست و خانواده های زندانیان که نیازمند حمایت و یاری هستند را امری خداپسندانه و نیکو می دانیم.

وی در ادامه یکی از وظایف مهم کارکنان بانک و افراد در جامعه اسلامی را دستگیری از نیازمندان دانسته و بیان نمود هر کس به اندازه توان خویش وظیفه دارد که خلاء های موجود در زندگی افراد را جبران کند و چه بسا که نیاز مستمندان و ثروت ثروتمندان امتحان و آزمایش الهی برای ما انسانها باشد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *