برنامه‌های بانک توسعه تعاون با ماهیت اقتصاد مقاومتی تطابق دارد

[ad_1]

به گزارش ایبِنا و به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، حجت اله مهدیان  در این جلسه که با حضور اعضای هیئت‌مدیره، مدیران ستادی، معاونان و کارشناسان این امور برگزار شد، افزود:بانک توسعه تعاون با درک اهمیت موضوع و در راستای تحقق فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب مجموعه سیاست‌ها و اقدامات موثری را در جهت دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در دستور کار خود قرار داده است.

وی در ادامه با اشاره به حساسیت فعالیت در حوزه بازاریابی گفت: بهره‌گیری از روش‌های مناسب در امر بازاریابی همراه با اعتقاد عمیق به اصل توسعه و جامعه هدف به‌منظور گسترش خدمات‌دهی به مشتریان به‌طور حتم، شیو ه ای اثرگذار در بازاریابی بانک است.

مهدیان شناسایی نیاز مشتریان علی‌الخصوص تعاونی‌ها را مهم خواند و در این رابطه گفت: رابطین بازاریابی بانک توسعه تعاون در سراسر کشور باید بر اساس نیاز مشتریان و تعاونی‌ها، با تکیه‌بر خلاقیت و نوآوری ضمن همفکری لازم با بدنه مدیریتی و کارشناسی بانک نسبت به عرضه و معرفی محصولات جدید اقدام نمایند.

مهدیان ضمن آموزش مباحث بازاریابی به‌تمامی همکاران این بانک مقوله تفویض اختیار را بسیار مهم دانست و افزود: با اعتماد به نیروهای جوان در بانک توسعه تعاون باید از نامه‌نگاری و مکاتبات اداری کم کرده و به بحث تفویض اختیار توجه بیشتری داشت.

شایان‌ذکر است در پایان جلسه از اردشیر سمیع به‌پاس زحمات چندساله ایشان قدردانی شد و حکم علی هاتفی سرپرست جدید این امور توسط مدیرعامل بانک به آنها اهدا شد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *