ارائه نسل جدید پایانه فروش سیار M-POS و PDA-POS توسط بانک کارآفرین

[ad_1]

به گزارش ایبِنا و به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، در راستای تکمیل سبد محصولات بانکداری نوین، پوشش نیازهای مرتبط با کسب و کارهای اصناف مختلف و مشتریان بانک، تسهیل ارائه خدمات پرداخت برای مشتریان و توجه ویژه به نیاز مشتریان گرامی، دو محصول پایانه فروش سیار نسل جدید M-POS و همچنین پایانه فروش PDA-POS به سبد محصولات بانکداری الکترونیک این بانک اضافه شد.

بر اساس این گزارش دستگاه پایانه فروش سیار نسل جدید (Mobile POS) کارتخوان فروشگاهی است که توسط بانک کارآفرین با هدف ارائه خدمات نوین در حوزه بانکداری الکترونیک و پرداخت به مشتریان ارائه می‌شود. این نوع از پایانه فروش سیار از طریق اتصال به تلفن همراه هوشمند یا تبلت پذیرنده انجام تراکنش بانکی را برای پذیرندگان امکانپذیر می‌کند.

دستگاه پایانه فروش سیار نسل جدید (PDA-POS) نیز محصول دیگری از بانک کارآفرین است که مجهز به سیستم عامل اندروید بوده و در حقیقت یک رایانه کوچک شخصی و قابل حمل است که قابلیت اتصال به اینترنت و شبکه‌های داخلی از طریق GPRS و WIFI را دارد.

به منظور کسب اطلاع از نحوه دریافت نسل جدید پایانه‌های فروش سیار M-POS و PDA-POS به یکی از شعب بانک کارآفرین مراجعه نموده و با یا مرکزارتباط کارآفرین به شماره 23350-021 تماس حاصل نمایید.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *